CZK | EUR

Volba vhodné krabičky pro zabalení šperků

   Do naší nabídky jsme pro Vás zařadili široký sortiment krabiček na šperky v různých provedeních od plastových, papírových až po luxusnější řadu pro dražší šperky. Do těchto krabiček můžete vložit prsteny, náušnice, řetízky, náramky i hodinky a nemusíte řešit, jak šperk zabalit. Můžete u nás objednat širokou nabídku krabiček nejrůznějších tvarů, barev a provedení, za které si určitě vyberete. Naleznete zde krabičky k různým příležitostem jako jsou narozeniny, Valentým, Vánoce i mnoho krabiček na snubní prteny. Krabičky máme rozdělené do jednotlivých sérií podle použitého materiálu, kvality potahů a provedení. V každé sérii se nachází krabičky seřazené od menších prstenových až po krabičky určené pro soupravy a náhrdelníky. Vložky v krabičkách jsou již uzpůsobené přímo pro vložení šperku.

Vhodné krabičky zaručí dokonalé překvapení

   Pokud má darovaný šperk udělat opravdovou radost, musí být k němu vhodně zvolená krabička, aby potrhla účel a kvalitu šperku, který je darován.

Konstrukce krabičky má být taková, aby nepřebíjela svůj obsah a jeho prioritou je funkčnost. Krabička chrání šperk před poškrábáním a prachem.

Plastové krabičky jsou vhodné jako obal pro levnější šperky, jako jsou například šperky s chirurgické oceli, stříbro.

Papírové krabičky potěší jako dárkový obal pro stříbro, ručně vyráběné šperky, bižuterii a levnější zlaté šperky.

Sametové krabičky vhodné jako dárková krabička pro zlato i stříbro.

Luxusní krabičky a dřevěné slouží pro dražší šperky, např. briliantové, diamantové a platinové šperky.

Levnější stříbrné šperky, bižuterii, korálky je možné zabalit do organzových, sametových a papírových šáčků případně papírových pukaček.

Na našem webu nabízíme krabičky přímo určené pro zabalení hodinek, mincí a skoro v každé sérii najdete krabičky pro snubní prsteny, manžetové knoflíčky.

Mnoho našich zákazníků pocházejících ze zahraničí si opravdu dává záležet na balení šperků při prodeji ve zlatnických prodejnách. Každý šperk zabalí do vhodné krabičky, zabalí do sáčku, polepí barevnou mašlí nebo rozetkou a celou krabičku vloží do papírové tašky. Tašky vypadají velmi pěkně s potiskem vlatního loga.

Do luxusních, dřevěných, ale i papírových krabiček můžeme na zakázku zhotovit výseky na uložení reklamních předmětů, mincí a zlatých slitků.

Většina našich zlatníků preferuje uložení zlatých šperků do bílých vložek a stříbrných šperků do vložek černých.

Na většinu krabiček je možné zhotovit potisk vlastním logem, které aplikujeme metodou horké ražby obvykle zlatou a stříbrnou metalickou fólií. Tím se jako prodejce odlišíte, získáte vlastní reklamu a krabičky hladké získají lepší vzhled.